27.8.2019

Už asi každý z nás o ní minimálně slyšel, né však každý jí zkusil. Jedná se nevšední typ hry, u které si užijete nejen spoustu legrace, ale také porci adrenalinu a zábavy. Celá hra spočívá v tom, že se musíte trefovat do vašich soupeřů. Za každý zásah získáváte skórové body a ten kdo má na konci hry nejvyšší skóre, tak se samozřejmě stává vítězem. To, že pro hru musíte mít speciální oblek, který je opatřen senzory ví asi každý, že je potřeba laserová pistole určitě každý minimálně tuší. A teď co dál? Jak se do takové arény dostanete? Bez rezervace to ani nezkoušejte, ta je nezbytností.DSC_0208
Rezervaci laser game Lazer fun Praha provedete na internetových stránkách konkrétní laserové arény. Taková rezervace má několik kroků, ale nebojte, není to nic složitého. V prvním kroku nejprve vyberete vhodný datum, na kterém se shodne skupina, se kterou se do arény chystáte, vyberete počet osob, podle toho kolik vás bude. V druhém kroku na vás čeká výběr ze dvou arén, a to arény Labyrintu nebo arény Aztec. Máte na výběr jednotlivé časy, vidíte, které jsou volné a které obsazené, takže musíte vybrat ten, který je aktuálně volný. V posledním kroku vyplní objednávací člen celé hry osobní údaje (jméno a příjemní, e-mail, telefon, případně poznámku, pokud je to nutné). Kliknutím na rezervovat, maté své místo v aréně závazně rezervované. Vybírat zde můžete celkem z 11 her, které jsou zdrojem opravdu nekonečné zábavy.labyrint (40)
Aréna Labyrint je určena pro max. 16 osob. Tato aréna je určena pro větší skupinu osob. Labyrint je navržen tak, abyste se nemohli dlouho nikde schovat, takže si buďte jisti, že tady se rozhodně zapotíte, je v něm ukryto mnoho tajemna.
Aréna Aztec je určena pro max. 8 osob. Hra bude probíhat uprostřed džungle a azteckých chrámů. Aréna je sice otevřená, ale úkryt můžete najít například mezi stromy. Tato aréna je určitě spíš pro menší skupiny lidí.