17.8.2021

Americká hypotéka je pojem, který se ještě dnešním lidem moc nevštípil do hlavy. Je to jedna z možností, které se lidé zatím nechytají, což je velká škoda, protože jde o velice výhodnou půjčku formou hypotéky.
Tento produkt je zcela běžný a je vedený v ekonomickém hledisku, jako poskytnutí finančních prostředků, tedy peněz, někomu, kdo bude ručit nemovitostí. To je stejné jako u každé klasické hypotéky. Ovšem my jsme to zlepšili a vylepšili formou, která se vám bude líbit ještě více.

Přednosti tohoto produktu:

– rychlost (základní vlastnost, která je velice důležitá, avšak všechny banky ji opomíjejí a dávají si pěkně na čas, když něco potřebujete vyřídit nebo když od nich chcete vidět nějaké peníze) peníze tak můžete mít dokonce i do 24 hodin!
až 70% odhadu vaší nemovitosti (stačí zaslat pár fotografií, které budou zobrazovat vaši nemovitost, se kterou budete ručit, a není problém, abyste peníze dostali)
– nikdy žádné odmítnutí (některé banky se pyšní svými registry. Zde si však na tyto věci nehrajeme a do nějakých registrů se nenahlíží, a i když byste zde měli zápis, tak to vlastně ani nevadí)
žádné dokazování příjmů (nemusíte mít potvrzení od zaměstnavatele ani nic podobného. Nemusíte běhat a shánět jakékoliv papíry)
tyto vypůjčené peníze můžete použít na jakýkoliv účel (od toho existuje tento produkt a měl by tím být také známý. Nepotřebujete ani dokládat na co peníze použijete, je to zcela jedno)

Mnoho výhod v jednom, tak proč je nevyužít?


Všechny tyto výhody najdete u nás: https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/.S ničím jiným si nemusíte dělat starosti. Všechno ostatní vyřídíme za vás a vy si jenom nakonec budete moci užívat své peníze. Žádné jiné podvody ani podfuky vás nečekají, protože jde o specializované produkty, které jsou prověřené zákony a schválené všemi dostupnými administrativní a zákonodárnými organizacemi, které v našem státě fungují, takže se opravdu není čeho obávat.