22.7.2019

Rekonstrukce v bytě si vyžádala větší investici a vy jste si museli sjednat postupně několik menších úvěrů. Splácení nebyl problém až do chvíle, kdy jste změnili zaměstnání. Nyní vám po uhrazení splátek zůstává jen malá část peněz na placení běžných měsíčních výdajů. Pomohlo by vám, kdybyste si mohli rozložit splátky na delší časové období a hradit třeba jen polovinu toho, co vám z bankovního účtu odchází dnes. Můžete si sjednat další půjčku v bance? Pravděpodobně narazíte na problém, protože jste při napjatém rodinném rozpočtu občas hradili splátky se zpožděním.Konec napnutému rozpočtu
Záznamy v registrech dlužníků jsou velkým problémem a pro banky výstražným signálem, aby prověřili pečlivě bonitu klienta. Oproti tomu jsou tu nebankovní společnosti, které nemusí být tak přísné při schvalování úvěru. Žádosti od klientů jsou posuzovány individuálně a často uspějí i klienti, kteří byli předtím odmítnuti ze strany bankovní instituce. Vyhněte se kontrolám https://nebankovni-hypoteka-cz.cz vám představí americkou hypotéku, kdy je možné požádat o úvěr i s existujícím záznamem v registru dlužníků.

Americká hypotéka snižuje splátky
Americkou hypotéku můžete použít k refinancování stávajících úvěrů a prodloužit si splatnost současných závazků třeba i na desítky let. Nový úvěr budete mít nastavený na mnohem nižší měsíční splátku a díky tomu můžete začít tvořit úspory.
Refinancujte úvěry pomocí nebankovní hypotéky
Co je americká hypotéka
Americká hypotéka je úvěr, co je zastavený nemovitým majetkem. Na zastavenou nemovitost čerpáte úvěr ve výši až 70 %. Díky ručení je možné získat mnohem nižší úrok a zároveň není nutné dokládat účel použití peněz. Půjčka se chová jako spotřebitelský úvěr a máte možnost ji předčasně doplatit bez jakýchkoliv sankcí. Úroková sazba u americké hypotéky bývá obvykle pevná, platná po celou dobu trvání úvěru. Úrok se vypočítává z aktuálně půjčené částky peněz.