28.4.2023

Hubnutí není žádná věda, vždyť zhubnout může opravdu každý. Důležité je, pustit se do toho tím správným způsobem. Svět poznal již mnoho diet, které slibovaly revoluci v boji za štíhlou postavu. Bohužel jednostranná a nevyvážená strava Vám k vytouženému výsledku nikdy nepomůže. Zkuste na to jít jinak, zkuste to konečně chytře.

Přivítejte vědu

Proteinová dieta je vědecky ověřený způsob hubnutí, při kterém budete ztrácet pouze tuk, ale svaly Vám zůstanou. A s nimi samozřejmě i dobrá nálada. Už Vás nebudou trápit návaly vlčího hladu, lednička bude za dlouhých zimních nocí v bezpečí. Výkyvy nálad se Vám zdaleka vyhnou a kila půjdou dolů jedno za druhým stejně snadno, jako na jaře tají sněhuláci. Nečeká Vás žádný jo-jo efekt, prostě zhubnete a svou novou váhu si snadno udržíte.

Otázka, která asi zajímá úplně každého je, jak to vlastně funguje? Podstata proteinové diety je až směšně jednoduchá. Je třeba jen dodržovat několik jednoduchých zásad:

– snížit příjem sacharidů
– snížit příjem tuků
– zvýšit příjem kvalitních bílkovin
– jíst pravidelně každé 3 hodiny

Vytvořit si takový jídelníček je snadné, když máte ty správné informace, ale příprava jídel na každý den je časově náročná. Proto Vám nabízíme předem vytvořená jídla, která si s sebou můžete vzít kamkoliv, jejich příprava je snadná, rychlá a navíc si pochutnáte. Můžete si vybírat ze široké nabídky slaných i sladkých variant. Snadno je integrujete do svého stravovacího plánu a už se jich nebudete chtít vzdát.

Nabízíme podporu

Hubnutí není snadné, ale my jsme tu proto, abychom Vás ve Vašem rozhodnutí a úsilí podpořili na 100 %. Kontaktujte nás a s vyškoleným odborníkem bude nejen sestavení jídelníčku hračka. V případě problémů budete mít řešení na dosah ruky a budete se pouze těšit z toho, jak jdou kila dolů a Vy získáváte svou postavu snů.