15.5.2019

Přemýšlíte, jak strávit volný den s rodinou, kolegy či partou přátel? Využijte všechny dostupné možnosti, protože jednou z nich je i velice populární úniková hra.
Právě v této hře máte jedinečnou příležitost zapojit do dění členy vaší rodiny, přátele či kolegy a užít si skvělých 75 minut nejen zábavy, ale především hledání, hádání, rozluštění záhad a mnoho dalšího. Nebude chybět ani pořádná dávka adrenalinu a strachu. Je tedy čas vyrazit na exit game Pardubice.
Jedná se o zábavu, kterou můžete znát z oblíbených PC her, jako jsou různé hledačky a řešení záhad a rébusů. Můžete si tak celý děj vyzkoušet na vlastní kůži a přímo uprostřed.únikový východ.jpg
Jde o velice populární zábavu, která vtáhne do děje a nenechá vás chladnými ani po skončení. Uprostřed toho všeho zapomenete na to co je venku a plně se soustředíte na zcela jiný svět. A právě o to se jedná, abyste zapomněli na běžné starosti a byli na chvíli někým zcela jiným.

Skvěle strávený volný čas

Pokud nechcete volný čas jen tak promrhat, tak máte jedinečnou příležitost jej strávit zcela výjimečně, zábavně a nezapomenutelně. Užijete si něco nové a ke všemu se svou rodinou nebo přáteli.monitorování.jpg
Únikovou hru můžete dokonce darovat i jako originální dárek k narozeninám či jiné příležitosti nebo využít jako obsah teambuildingu pro své zaměstnance a kolegy. Jde o zážitek, o kterém si všichni ještě dlouho budu povídat.
Vyzkoušíte, co se ve vás skrývá, procvičíte logické myšlení a přijdete na kloub veškerým záhadám, až dokud se nedostanete ven z místnosti.
Užít si můžete i varianty místností, v kterých jde především o zvládnutí strachu. Najednou budete uprostřed hororu, na který jste se doposud dívali jenom v televizi.
Pojďte si užít nevídanou zábavu, která ve vás zanechá spoustu zážitků a vzpomínek a ještě strávíte čas s rodinou či přáteli nebo poznáte jinak kolegy.