9.1.2020


Automobily slouží k tomu, aby jimi jejich majitelé vždycky dojeli tam, kam mají namířeno. A pokud bychom byli trochu sarkastičtí, pak je tu alkohol proto, aby dotyční majitelé dotyčnými auty nedojeli. Protože, jak je známo, v podnapilém stavu se za volant usedat nesmí. To by nejednou pravděpodobně skončilo špatně, ne-li přímo katastrofálně. Jak se o tom můžeme dozvídat ze zpravodajství prakticky dnes a denně.provoz na ulici
Alkohol a jízda autem se tak nesmí kombinovat. Jenže co udělat ve chvíli, kdy má člověk upito a najednou zjistí, že musí z klidně libovolného důvodu někam jet?
Z pohledu zákona je to jasné. Musí na to zapomenout. A buď zůstat na místě, nebo si zjednat odvoz někým jiným, střízlivým. Což je pochopitelně možné zařídit pro něho, protože hromadnou dopravu či taxislužbu už seženeme pomalu všude. Jenže co s autem? To vám do tramvaje, autobusu, vlaku nebo taxíku jako příruční zavazadlo nevezmou. Ani kdybyste ho snad dokázali až do toho kterého dopravního prostředku donést, což pochopitelně nedokážete.
Neradostná situace, že?
Situace, jež má ale přinejmenším v naší metropoli naštěstí vcelku jednoduché řešení. Řešení nazývané odvoz vozu a umožňující odjet každému kdykoliv kamkoliv svým vozem, a to i tehdy, když dotyčný není schopen řídit.jedoucí taxi
Stačí si dohodnout po telefonu tuto službu a člověka přijedou i s autem vyzvednout. Na místo se dostaví dva řidiči, z nichž jeden odveze klienta jeho vozem https://www.novinky.cz/auto/448718-tvr-je-zpet-oficialne-a-s-novym-vozem.html až na místo určení, spolehlivě a bezpečně, zatímco ten druhý je jim ve služebním vozidle v patách, aby posléze svého kolegu zase vyzvedl a odvezl zpět na pracoviště.
Každý si může tento odvoz zajistit. A každý se tak může i se svým vozem kdykoliv dostat tam, kam potřebuje. Bez nutnosti riskovat ztrátu řidičského průkazu a dost možná i něco horšího. A jak jistě uznáte, jde o pomoc, která je chvályhodná. Protože co si přát víc, když už zapomeneme přemýšlet a pak pozdě honíme bycha?