19.12.2019

K nikomu jinému nemůžeme mít tak výjimečný a jedinečný vztah. Mít sourozence je vlastně požehnání, když to řekneme a myslíme tímto nadpozemským způsobem. Každý by měl být vděčný za to, že může s někým tak blízkým, jako je sourozenec sdílet emoce, pocity a zážitky a sdílet s ním tento svět. I kdy bývá sourozenec často až na druhém či dalším místě, vždy tu pro Vás je a nikdy Vás rozhodně neopustí. Zejména to platí v případě, že se jedná o muže, tedy rameno, na které se můžete jít vždy vybrečet.rodina, muž, žena, a dva kluci stojí a za nimi je bílé pozadí.jpg

  1. Pokud má muž za sourozence muže, zřejmě tam mohla panovat v mládí rivalita, ovšem ta brzy zanikne, jakmile zjistíte, že se jedná spíš o parťáka do nepohody nebo i o parťáka, který s Vámi bude vyvádět patřičné „hlouposti“ a neplechu.
  2. Pokud má žena za sourozence muže, je to trochu jiné. Některé vztahy v tomto ohledu ochladnou, ale některé drží na sto procent po celý život. Nikdy nezanevřete na svého sourozence, byla by to hrozná škoda.

Co vybrat v případě narozenin, svátků nebo Vánoc?

Čeká ho maturita, oslava narozenin, svátku, Vánoce nebo jiná výjimečná událost? Chtěli byste mu vybrat něco originálního a výjimečného? Tím může být krabice, kterou bude muset páčit! Báječný způsob a jedinečné překvapení samozřejmě s trochou adrenalinu, protože než se do bedny dostanou, bývá to chvilka napětí, takže si to do sytosti užijí.

  • Dárek pro bratra manboxeo.cz musí být vždy výjimečný a originální, stejně jako vždy byl a i nadále bude, Váš vztah ke svému sourozenci.
  • Mladší nebo starší?
  • Je to úplně jedno! Ať už máte sourozence mladšího či staršího, vždy to bude Váš velký nebo malý brácha.

dvě holčičky s culíky a s šatičkami, usmívají se, je to zasněné.jpg
Bedna může obsahovat různé věci. Samozřejmě jsou všechny přizpůsobené pro muže, najdete zde například bednu pro pivaře. Mezi další oblíbenou je také bedna pro whiskaře. Něco se zde najde také pro gurmány, tím rozhodně žádného muže neurazíte. Má rád zábavu? Pak vyzkoušejte bednu pro golfistu.