26.11.2019

Kdykoliv když čtete o nejlepších kouzelnících světa, jsou to většinou velice dobře známí a uznávaní jevištní a televizní umělci. Ovšem takové kouzlení zblízka, nebo také mikromagie vaskouzelnik.cz, často vyžaduje ještě mnohem větší dávku obezřetnosti, trpělivosti a dovednosti. Je to z toho důvodu, že kouzelník stojí v bezprostřední blízkosti diváka a provádí svá kouzla jen několik metrů od všetečného publika.Kouzelnické pomůcky

Ke svým kouskům používá nejčastěji malé rekvizity. Bývají to zpravidla karty, mince, šálky, míče, ovšem někdy využívá i živá zvířata. Tento druh magie se nejčastěji odehrává na firemních párt, na večírcích, obchodních setkáních, v restauracích nebo kasinech. Níže vám představíme nejznámější mágy tohoto oboru.

Johnny Ace Palmer
Tento skvělý kouzelník je doslova králem svého oboru. Pokud se vám podaří vidět jeho, je to jako byste sledovali umění magie ve své nejvyšší a nejvíc fascinující podobě. Jeho vystoupení ja na vysoké technické úrovni a zároveň jsou nesmírně zábavné. Akademie magických umění dokonce ocenila Palmerovu práci cenou pro Salonního kouzelníka roku.

Bill Malone
Malone je naprostým profesionálem mezi kouzelníky. Je schopen pobavit jakékoliv publikum, a to při jakýkoliv podmínkách. Je vtipný a veselý a zároveň jsou jeho ruce tak rychlé, až vám přechází zrak. Díky svému umu získal cenu Merlin od International Magicians Society.

Michael Ammar
Ammarovou předností je kombinace vřelého a přátelského představení, při kterém se specializuje na hru s pohárky a míčky. Je respektován kouzelnickou veřejností pro své umělecké nadání a působí taktéž jako instruktor magie.Kouzelník a jeho asistentka

Paul Gartner
Paul Gartner doslova srší ostrovtipem, jeho magie je k popukání a zároveň má skvělého obchodního ducha. Vystupuje především na výstavách a je jedním z nejúspěšnějších v oboru. Dvakrát se objevil v americkém pořadu https://vltava.rozhlas.cz/porady “Penn and Teller\’s Fool Us”, kde se mu podařilo napálit jiné světové kouzelníky.