9.11.2018

Získání nebankovní hypotéky je mnohem snazší nežli získání úvěru u klasické banky. Přesto, že některé podmínky jsou v mnohém podobné. V obou případech je možné získat výhodnou úrokovou sazbu anebo domluvit dlouhou dobu splatnosti.

spěch za penězi

§ V čem se tedy obě instituce liší?

§ V jednom zásadním bodě.

– Zatímco nebankovní poskytovatel je velice tolerantní k některým událostem z klientových předchozích období, banka bývá nesmlouvavá.

Proto u ní finanční produkt pod označením hypotéka bez registru vůbec nehledejte. Tento typ úvěru vám může být nabídnout právě jen v nebankovním sektoru. Právě to, že se jedná o toleranci k záznamům v bankovních i nebankovních registrech, dalo tomuto produktu své označení.
podpis úvěru

Zabraňte dluhům v jejich růstu

Není pravdou, že poskytovatel vůbec nechce znát minulost svého klienta. Pomocí právě těchto informací mu může naopak pomoci. Jestliže by byl klient v zajetí nevýhodných půjček a potřeboval by je konsolidovat, pak díky všem informacím může dostat úvěr přesně na míru. Dostane se tedy ze svých potíží lehce a rychle.

§ Často se také stává, že je nakonec klient příjemně překvapen tím, že má možnost dosáhnout na nízkou úrokovou sazbu.

§ To platí v případě, že jeho záznamy nejsou závažného charakteru.

o Standardně se poskytuje úrok od šesti procent.

o Pokud se jedná o drobné záznamy, pak je možné získat i tříprocentní úrok.

Pouze pro podnikatele

Je však důležité vědět, že tato nabídka se vztahuje pouze na podnikatele, kteří využijí poskytnutou hypotéku pro potřeby své firmy.

§ Jelikož úvěr je většinou dlouhodobá záležitost, je zapotřebí nastavit podmínky takovým způsobem, aby mohl klient bez problémů po celou dobu splácet a nedostal se do dalších finančních nesnází.

§ Je tedy logicky nutné, aby poskytovatel věděl některé závažné skutečnosti a mohl nastavit finanční pomoc přesně na míru.