26.8.2022

Užívat si relaxování je vodě, to všichni známe, a vířivka je taková třešnička na dortu. Není to běžnou součástí veřejných bazénů, ale pokud se chcete nechat rozmazlovat, určitě si najděte kde vířivku mají a občas si ji dopřejte. Pokud ale míváte problémy se srdcem, nepobývejte v horké vodě příliš dlouho, většinou se doporučuje 15 minut.

Vířivku byste si měli také dát, pokud cítíte, že máte ztuhlá záda. Trysky s teplou vodou, které nasměřujete na svou bederní páteř odvedou stejnou práci jako zkušený masér. Navíc si můžete takto namasírovat i nohy a pokud to vydržíte, tak i šlapky nohou, kde je spoustu akupresurních bodů a když překonáte lechtivost těchto míst, nádherně si uvolníte celou páteř.

vířivka

Většina hotelů, aby přilákaly více návštěvníků, musí přidávat další a další služby. Běžnou nabídkou je již dávno internet a wifi připojení v celém hotelu. Hotelový bazén již také příliš návštěvníků nepřekvapí, ale co už bereme za nadstandard je vířivka přímo na pokoji. Udržovat ale několik pokojů a vířivkami je pro hotel docela velká zátěž. Jednak co se energií týká, ale také i samotná údržba je náročná jak časově, tak finančně. Pochopitelně je potřeba se obzvlášť starat o čerpadla a trysky, ale pokud znáte firmu Chlorito, nebude žádný potřebný náhradní díl problémem. Sehnat třeba tělo trysky Olympic Chlorito bude otázkou chvilky.

vířivka

Vířivka s teplou vodou a tryskami, které nám namasírují ztuhlá záda, to je něco, co bychom rádi měli i doma a někteří už máme, ale většinou vyhledáváme wellness centra nebo jedeme-li na zimní dovolenou, tak hledáme hotel, který nabízí i vířivky či sauny. Po celém dni stráveném na svahu při lyžování je vyhřátí se v teplé vodě tím nejlepším způsobem, jak uvolnit svaly, prohřát se a zabránit tak rýmě a nachlazení.

Vířivka je příjemná zvlášť v zimě. Bublající horká voda, to je příjemně strávený čas.