24.9.2019

K realizaci sekčních vrat patří i nutnost zajištění provozu v případě, kdy není dostupná elektrická energie. Výpadek nebo nemožnost elektrickou energii využívat se nejčastěji řeší ručním provozem brány. K těm je však potřebné určité příslušenství pro seční vrata just-doors.cz, se kterým nebude jakýkoliv problém garáž ovládat. Jaké příslušenství lze v tomto sortimentu najít?Starý zámek pro bránu

Zástrč pro ruční otevírání zevnitř garáže

Tento prvek oceníte zejména v případě, kdy nemáte v plánu nebo nemůžete použít elektrický pohon. Díky tomuto mechanismu bude možné jednoduše a efektivně otevírat vrata zevnitř garáže. To znamená, že nebude hrozit jakékoliv nežádoucí otevření z exteriéru vaší garáže. Z toho plyne určité navýšení bezpečnosti na rozdíl od jiných mechanismů, které umožňují dveře otevírat i zvenčí.

Plastová madla

V případě, kdy nebudou vaše sekční vrata opatřena elektrickým pohonem a dále pak dálkovým ovládáním, budete potřebovat nějakým způsobem na bránu sahat. Ideálním pomocníkem pro tyto potřeby je pak madlo, které je nejčastěji vyrobeno ze směsi plastových materiálů. Je navíc stvořené s ohledem na design, a proto se nebudete muset ani trochu stydět tyto prvky na nová vrata nainstalovat. Navíc, díky těmto prvkům, získáte možnost manipulovat se vchodem do garáže velmi efektivně a stoprocentně bez elektřiny.Garáž rodinného domu

Jednostranné zámky

Možná si říkáte, k čemu tento prvek, pakliže budete mít garáž zajištěnou jinými způsoby? Inu, jedná se o zcela mechanickou součást, kterou není třeba napájet. Proto jde o spolehlivý prvek bezpečnosti, který v garáži zcela jistě oceníte.

Vnější rozpojovací systémy

Pokud chcete mít tu možnost otevírat garáž i při výpadcích elektrického proudu, pak se bez tohoto prvku neobejdete. Je to tedy další z prvků ze sortimentu příslušenství, který se vám bude hodit, když chcete garáž využívat naplno a vždy.