28.4.2023

Pořizovací cena není u osvětlení jediným faktorem, který bychom měli sledovat a to kvůli dlouhodobému využití, u kterého je důležitá především spotřeba. Spotřeba totiž udává, kolik energie žárovka každý rok spotřebuje a tím i kolik peněz za její využití zaplatíme. Nákup nového osvětlení tak rozhoduje o účtech za energie a to i na několik dalších let dopředu. Moderní LED technologie patří v tomto ohledu mezi ty nejlepší a to díky minimální spotřebě, která se od klasických žárovek liší až o 90 %. V případě velké společnosti tak úspora nákladů tvoří i desítky tisíc korun, které je možné využít jinak a lépe.

Mnoho výkonů i provedení
LED světlanevyčnívají jen nízkou spotřebou, ale i širokou škálou provedení, které čítají různé výkony, tvary, ale i typy svítivosti. Náš internetový obchod nabízí většinu a řadí se tak mezi prodejce, kteří se na LED technologie specializují. Všechny námi nabízené žárovky disponují slíbenými parametry a vztahuje se na ně záruka kvality. Objednat si je můžete v libovolném počtu a nakupovat tak u nás mohou i větší společnosti, které potřebují osvětlení pro celý areál.

Dlouhá životnost i vysoká spolehlivost
Další výhodou, kterou LED světla disponují je i dlouhá životnost, která je oproti klasickým žárovkám i několikanásobná. Vysoká spolehlivost se stará o minimální poruchy a výměny jsou tak spíše raritou. LED žárovkám nevadí ani neustálé vytížení a jsou tak vhodné i pro venkovní použití.

Nejvýhodnější ceny na trhu
Při nákupu několika stovek kusů žárovek jsou náklady důležité a s dobrou cenou je možné ušetřit i několik desítek procent z celkových nákladů. V našem obchodě se Vám to podaří a to díky bezkonkurenčním cenám, které nabízíme jak firmám, tak i domácnostem.