28.4.2023

Vždy je třeba někde začít. Stejně tomu tak je i u bydlení, jehož ceny se pohybují v řádech několika milionů korun a jsou pro většinu párů nedostupné. Vysoké hypotéky sice mohou pomoci, ale zároveň přidělávají i mnoho starostí a ne každý je tak jejich fanouškem. Alternativy přitom existují a bydlení si díky nim můžeme pořídit i za výrazně nižší částku. Mobilní domy naší společnosti mezi tyto alternativy patří a nabízí skvělé podmínky pro žití, dobrou izolaci i nízkou cenu.
Dostupné jsou hned v několika materiálech a to ve dřevě, lehké oceli, ale i speciálních panelech Kingspan, které nabízí skvělé izolační podmínky.

Nízká energetická náročnost
Nízká cena není jedinou předností mobilního bydlení. Zároveň nabízí i nízkou energetickou spotřebu, která je zajištěna kvalitním materiálem i dobrou konstrukcí. Samotné vytápění je umístěno přímo v domě a je součástí již při koupi. Kombinací dobré izolace a kvalitního vytápění je tak možné, ušetřit ročně i několik procent z celkové spotřeby a snížit tak výdaje za elektrickou energii.

Nové i bazarové domy
V nabídce naší společnosti naleznete jak nové, tak i bazarové mobilní domy, které nabízí skvělé vlastnosti a hodí se jak pro rekreační, tak i celoroční bydlení. Mnoho provedení, výběr z několika materiálů, ale i výhodné ceny Vám umožní vybrat si bydlení podle vašich představ a splnit si tak sen o vlastním domově. Všechny nabízené kombinace naleznete na webových stránkách https://www.lavarohouse.cz/ spolu s parametry a cenou.

Pokud jste si z nabízených domů nevybrali, nezoufejte. Naše společnost nabízí i zakázkovou výrobu, u které si sami vyberete velikost, vzhled i parametry vašeho nového domu.