24.11.2017

Pokud zrovna nevlastníte tučné bankovní účty a napěchované vkladní knížky, abyste si mohli dovolit všechno, co chcete, tak nezbývá jiná možnost financování vašich přání i problémů, než nějaká forma půjčky, úvěru či hypotéky.

smlouva

První kroky obvykle vedou do jednotlivých bank a to buď podle nabídky, kterou jste někde zahlédli nebo podle toho, u které z bank máte vedené bankovní či spořicí účty. A tak s dobrou vírou a odhodláním požádáte o peníze formou úvěru či hypotéky právě tam.

Jakmile se však bance něco nelíbí, například nízké příjmy, nedoložené příjmy, záznam v registru dlužníků a mnoho dalšího, tak vaši žádost okamžitě zamítnou a víc se s vámi o dalších možnostech nebudou bavit. Možná ještě s dalším ručitelem či spoludlužníkem v případě nízkých příjmů, ale přes registr dlužníků, ve kterém máte záznam, již prostě neprojdete.

Ale naštěstí ještě pořád nemáte prohráno, protože na vás čeká americká nebankovní hypotéka.
Jedná se o produkt, který najdete i v bance a je charakteristický tím, že peníze z této hypotéky můžete využít opravdu na cokoliv, takže nejen na bydlení jako je to u klasické formy.

Rozdíl je však v tom, že u nebankovní společnosti jí získáte mnohem snadněji. Zůstává stejná podmínka, a sice ručení zástavou nemovitostí.
Na čem již získání tolik v tomto případě nestojí je dokládání příjmů či nějaký vroubek v registrech dlužníků. Takže nakonec můžete získané peníze využít i na vyplacení dluhů, nevýhodných půjček či exekucí.

V případě, že by registr přece jenom neprošel, bývá řešením spolužadatel nebo ručitel. Vždy záleží na konkrétních podmínkách dané společnosti. Někde si takové resty můžou kompenzovat vyšším úrokem či zkrácením doby splatnosti nebo půjčením nižší částky.

hotovost

Americká nebankovní hypotéka je řešením pro všechny, kteří chtějí peníze získat rychle, snadno a vyřešit tak i nepříznivou finanční situaci.