7.10.2019

Máte splín, propadáte smutku, valí se na vás práce ze všech stran, v zaměstnání kolegy schvátila chřipka a vy jste ta poslední, na kterou šéf spoléhá? Začínáte propadat depresi? STOP! Chřipka jednou skončí, šéfovi vysvětlete, že jste také jenom člověk a ne Terminátor, který všechno zvládne. Jděte domů včas a předtím zatelefonujte kamarádce a pozvěte ji na nákupy. Občasný úlet, který se týká nákupů je právě teď žádoucí. A proto: Nakupujete ve dvojici? Pokud ne, je nejvyšší čas to změnit. Nemyslíme tou druhou půlkou vašeho partnera, to by se vaše deprese, s prominutím, mohla ještě prohloubit.
mladá žena s balíčky nákupů
Vy nepotřebujete skočit do kabátku a zase z něho vyskočit, zaplatit a šupem domů. Vy potřebujete volnost, trochu toho bláznění, které spolu s vámi zažijete právě s vaší nejlepší kamarádkou. Vaše kámoška na vás pohlédne a hned zmapuje situaci. Na nic se neptá, naopak vybere obchůdky, o kterých ví, že v nich zapomenete na svět a vrhá vás do víru oblečků, kosmetiky, šperků, kabelek. Usadí vás do zkušební kabinky a už vám snáší modré z nebe. Připadáte si jako Pretty Woman, a to právě chce. Ví, že alespoň pro tuto chvíli potřebujete zapomenout na svět, na starosti a jen si užívat bláznivého nakupování. Vy ani nemusíte nakoupit za tisíce, stačí i maličkost, ale právě to sdílení, které v případě nutnosti umí jen ženy mezi sebou, vás nádherně uvolní. Kámoška vás zahrnuje úsměvy, stará se o vás, opečovává vás právě teď a tady.
velké nákupní středisko s obchody
Mít takovou přítelkyni, je velká výhra v životě. Ale vy víte, že když vaše kamarádka bude v nouzi, budete to právě vy, která jí vrátí zase do života. Pěstujte kamarádství a přátelství. Zvláště v dnešní moderní rychlé době si leckdo nedokáže udělat čas na posezení s kamarády. Stále je jen častujeme slovy – nemám čas, mám hodně práce, nestíhám! Uvědomte si, že každý okamžik, který strávíme s lidmi, které máme rádi a kteří mají rádi nás, je k nezaplacení, a naopak nás posílí.