12.7.2019

Váš velký den se už neúprosně blíží a vy přemýšlíte nad tím, jestli máte všechny detaily v malíku? Ještě předtím, než si odškrtnete všechny povinnosti ze seznamu, které zahrnují nádhernou výzdobu, výběr místa, chutného jídla nebo pozvání všech, na kterých vám tolik záleží, myslete i na sebe a dopřejte si být nevěstou, která bude hlavní ozdobou vašeho svatebního dne.

svatební šaty

Aby se vám to povedlo, musíte si zvolit především skvostné šaty, které si můžete nechat ušít na míru nebo půjčit pouze na tento výjimečný okamžik. Půjčovna svatebních šatů Praha vám nabídne možnost rozhodnout se dle vašeho přání a zvolit si přesně takové, které by byly vaší vysněnou představou o bezkonkurenčních šatech.

Návrhářka, která vám splní váš sen

Výběr šatů od známé návrhářky Zoryany Stekhnovych potěšil už mnoho budoucích nevěst. Rozhlédnout se můžete po krátkém střihu, který vám přinese pohodlí v době největšího horka nebo vsadit na tradiční dlouhé kousky, kterých je v nabídce požehnaně.

Sortiment zahrnuje i různé barevné odstíny bílé nebo krémové barvy. Co vás nejvíce zaujme je jistě samotný střih, který je novodobý a současně i nesmírně slušivý. Ať už jsou vaše představy jakkoliv náročné, věřte, že nalezete minimálně jedny, ve kterých se už budete vidět – stát před oltářem.
půjčovna svatebních šatů praha

Šití na míru láká mnoho nevěst

Navrhnout si vlastní svatební šaty je něco, co si v koutku duše přeje každá nevěsta. Pokud i vy máte jasný cíl a toužíte po šatech, které ještě žádná jiná nevěsta neměla, neváhejte si jich nechat ušít na míru. V půjčovně si totiž můžete tento nepostradatelný svatební prvek nejen zapůjčit nebo koupit, ale nechat i ušít váš vlastní model, díky kterému bude váš velký den ještě o něco luxusnější.

Neváhejte se obrátit na ověřenou a známou půjčovnu a uvidíte, že i vy budete mít v den vaší svatby všechno maximálně dokonalé.