13.7.2019

Existují už několik let a neustále se jejich technika vyvíjí dopředu. Na internetu a v různých seriálech se můžete setkat s tím, kdy osoba má rovnátka a jejich aparát má kolem celé hlavy. Dnes potkáte lidi hlavně s rovnátky, kterým se říká fixní a všimnout si můžete hlavně toho, že lidé si na ně mohou vybírat barvu gumiček. Občas se někteří vyblbnou s kombinací barev. Někteří to berou jako módní doplněk.
jídlo na vidličce
Krásný úsměv si přeje téměř každý. Hezké rovné/srovnané zuby, bílé jako perličky a úsměv od ucha k uchu. To je tak trochu i trend dnešní doby. Lidé chodí na bělení, za které utrácí tisíce a nechávají si nandavat rovnátka. Pokud nechtějí, aby okolí vědělo, že takto pracují na svém chrupu, tak dost často mají možnost zvolit si průhledná rovnátka nebo taková, která nejsou vůbec vidět. Pouze pokud bychom si prohlíželi ústa někoho jiného velmi důkladně. Je totiž možnost mít takové, které se „přilepují“ na zub z vnitřní strany, a ne z té vnější. Vše se tedy srovnává zevnitř. Jedinou nevýhodou může být to, že ze začátku, než si člověk zvykne na aparát v ústech může šišlat. Výhodou je však to, že nikdo neuvidí rovnátka, za které se někdo může stydět anebo druhá možnost je ta, že se mu nelíbí a nechce je dávat světu na odiv. Než se pro ně rozhodnete, tak byste měli navštívit nějakou ortodoncii, která se právě rovnátky zabývá.
vyndavací rovnátka
Zde s Vámi proberou všechny dostupné možnosti a řeknou Vám o přibližné ceně celé léčby, protože to není zrovna nejlevnější záležitost. Rovnátka v Praze najdete v jakékoliv ortodoncii. Doporučujeme vybírat si opravdové specialisty, kteří rozumí své práci. Podívat se díky dnešní době můžete na jejich hodnocení a případně i fotografie předešlých klientů, kteří absolvovali léčbu u těchto specialistů. Díky tomu se pak můžete rozhodnout, komu svěříte svůj úsměv do rukou.