27.7.2019

Vaše děťátko už přijde brzy na svět a vy se snažíte mít vše dopředu přichystané? Pořiďte potřebnou výbavičku pro vaše miminko, ať už jde o oblečení nebo o další důležité věci, které budete po narození děťátka využívat.
Potřeby pro kojence Kojenecké oblečení vám nabízí spoustu užitečných a pěkných věciček pro novorozence, kojence i batolata, které oceníte nejen po narození, ale také v dalších měsících života vašeho děťátka.miminko
Co určitě budete pro miminko potřebovat a co také najdete v nabídce:

  • Zavinovačky – zvlášť neocenitelný pomocník pro první týdny nebo měsíce života, kdy některá miminka nemají rády kolem sebe příliš volného prostoru. Proto jim příjemné zavinutí v zavinovačce připomíná dobu, kdy byla u maminky v bříšku a dodává jim tak pocit bezpečí.
  • Povlečení do postýlky – v různých barvách a vzorech pro kluky i holčičky
  • Spací pytle – ideální pro spánek, pokud už miminko vyrostlo ze zavinovačky. Poskytne děťátko příjemný pocit bezpečí a snadnější usínání.
  • Deky – vhodné do postýlky, do kočárku i autosedačky
  • Nahřívací polštářky – nahřívací polštářek oceníte, nejen pokud vaše miminko bude trápit bolest bříška nebo bolest při růstu zoubků, ale napomůže také ke snadnějšímu usínání. Stačí ho jen podle návodu nahřát v mikrovlnné troubě a ihned je připravený k použití.
  • Osušky – nepostradatelný pomocník při každém koupání. Není nad to zabalit miminko do hřejivé froté osušky, ve které ho můžete pohodlně přenést na přebalovací pult nebo do postýlky.
  • Fusaky – nepostradatelný pomocník pro chladné dny, kdy vyrazíte ven s kočárkem. Skvěle padne nejen do hluboké korbičky, ale také do sportovní verze kočárku a zajistí tak děťátku příjemný komfort, teplo a pohodlí během pobytu venku.

potřeby pro miminko
Pořiďte vašemu miminku potřeby a pomůcky, díky kterým se bude moci cítit příjemněji, ať už při koupání, spánku nebo pobytu venku v kočárku.