28.4.2023

Klimatizace se dají použít jak v běžných domech či bytech, tak jsou vhodné i do komerčních prostor. Každé zařízení se samozřejmě vztahuje i na komerční prostory. Můžete mít jakoukoliv velikost místnosti a budete si s naším zařízením jistí, že máte to nejlepší a nejvýkonnější.

– Zajistíme vám chod kanceláře od chladných teplot v létě, kdy se za skleněnými okny ve vysoké patrové věži cítíte jako na plechové střeše budovy, čili je vám ohromné horko a teploty dosahují venku třeba i přes třicet stupňů na sluníčku, takže uvnitř jste jako v pekle.

– Nebo jsme schopni vám zajistit velice příjemné teplé teploty v zimních měsících, kdy naopak hledáte teplejší prostředí a tak vám klimatizace pomůže, abyste nemuseli v kancelářích větrat, což je velice nepříjemné a dlouho dobu posléze trvá, aby se prostor znovu zahřál, což vlastně vůbec není žádoucí, takže díky naší technologii, ani větrat nemusíte, protože vám přináší čerstvý vnější vzduch do vaší místnosti, také jej čistí a neutralizuje prach či škodliviny. Proto můžete mít nastavenou teplotu velice příjemně a můžete si být jistí, že máte vzduch opravdu čistý a to bez větrání.
Dokonce i větší kanceláře či jiné prostory jsme schopni zařídit natolik, aby se vám zde krásně a čistě dýchalo a abyste měli teplotu, jakou zde chcete mít. Velikost místnost 25 – 40 m2 obsáhne jenom s výkonem 3,5 – 3,9 kW. Samozřejmostí jsou ještě větší prostory například o velikosti 55 – 80 m2.
Každý dům může mít stejný problém, takže se specializujeme i na obytné domy či právě byty, které jsou v poslední době velice dobře zařízené, takže se mnohdy lidé rozhodují i právě pro tuto volbu. Jistě budete rádi, když svou místnost do 20m2 ochladíte s minimálními náklady. Výkon při této ploše je 2,0 – 2,4 kW.
Proto naše klimatizace do bytu Praha, umí mnohem více. Přesvědčte se o některých kvalitách a podívejte se na naši nabídku.