19.11.2023


Proč mají muži předčasnou ejakulaci

Pokud máte muže, určitě s ním máte i nějaké intimnosti. Líbí se vám to, co vám dělá v posteli? Je vám to příjemné? A jak je na tom váš partner s ejakulací? Pojďme se na to podívat blíže. Vidím váš smutný výraz. Nejste úplně šťastná. Váš muž je sice v posteli jednička, ale pořád tomu něco chybí. Udělá se příliš rychle? Co může být důvodem? To všechno si povíme v dnešním článku. Proč mají muži předčasnou ejakulaci kamagra-pro.online?

s

To je otázka, kterou si klade snad každá žena. Pojďme se teda podívat na to, co může mít za příčinu toho, že váš partner příliš rychle ejakuluje. No. Nemusí to být jedna věc, která je na vině. Může jich být dokonce více dohromady. Pojďme se podívat na ty nejčastější důvody.

A) Stres

Není váš muž příliš ve stresu, že pro vás není dost dobrý? I tahle věc může být důvodem. Měla jsem kamarádku, která měla přítele, který měl stejný problém. Problém předčasné ejakulace může být například i ve strachu, že pro druhého partnera nejsme dost dobří. Automaticky nás to potom trápí a nevíme, co s tím.

B) Genetika – pokud i vaši předkové z rodiny měli problém s předčasnou ejakulací, je dost možné, že budete mít ten stejný problém taky. Není to sice úplně stoprocentní, ale rozhodně více pravděpodobné, než kdyby s tímto nikdo problém neměl.

penis

C) Partner má o sobě pochybnosti

To už jsme probírali v prvním bodu nahoře. Pokud o sobě partner pochybuje a myslí si, že není dost dobrý, automaticky se to může odrazit i na jeho sexuální výkonnosti v posteli. Je to tak, ačkoliv tomu možná nevěříte. Proto musíme s partnerem komunikovat. Pokud s partnerem totiž nekomunikujeme, může se uzavřít do sebe a problémy mohou být jenom horší a horší. O problémech ve vztahu je potřeba vždycky mluvit. Potom se tím někdy může zamezit i předčasné ejakulaci. Nebojte se proto být otevření.