27.7.2017

Ať už vlastníte zajeté fitness centrum či posilovnu nebo se teprve chystáte otevírat nové sportovní centrum, jistě oceníte velkou nabídku nejrůznějších posilovacích strojů a cvičebních pomůcek, díky kterým Vaši klienti mohou procvičit celé tělo, a Vy můžete rozšířit svou nabídku sportovního vyžití ve Vašem centru. Spousta našich cvičebních pomůcek lze využít i ke cvičení doma, protože jsou velmi skladné.
nox
Skvělou cvičební pomůckou, kterou využijete ve Vašem fitness či sportovním centru je boxovací pytel. Jde o skvělou pomůcku nejen pro boxery či jiné bojové sporty, protože na nich můžete procvičit celé tělo. Tréning na boxovacích pytlech je skvělý pro kardiovaskulární soustavu a pro zlepšení celkové kondice a zlepšuje motoriku celého Vašeho těla. Samozřejmě, že se na něm dají trénovat nejrůznější kopy a údery, ale hlavně jde o spojení posilovacího a kondičního tréningu.


V naší široké nabídce naleznete boxovací pytle v té nejvyšší kvalitě z pevných a odolných materiálů ze sedmi dokonale prošitých vrstev se svařovanými kovanými řetězy za velmi výhodných cenových podmínek. Najdete u nás jak klasické tak také pytle MMA a samozřejmě i ve tvaru hrušky a nezapomínáme ani na fitness centra, kde nemohou mít tuto pomůcku na jednom místě, ale potřebují ji přemísťovat, podle toho, jaký tréning či cvičení u nich zrovna probíhá a tak v naší nabídce najdete i volně stojící totemy, které můžete přesunovat z místa na místo.
JUDO
Naše boxovací pytle jsou vysoce kvalitní vybavením nejen pro profesionální využití pro sportovní bojové oddíly a profesionální sportovce, ale jak již bylo řečeno, jsou i skvělým vybavením pro Vaše fitness centrum či posilovnu, proto neváhejte a vyberte si model, který nejvíce odpovídá Vašim představám. Prohlédněte si i zbytek naší obrovské nabídky posilovacích strojů a cvičebních pomůcek.