8.9.2019

https://slovnik.seznam.cz/cz-en/%3Fq%3Druk%25C3%25A1v%25C5%25AF d>

Každý sportovní výkon je provázen velkým výdejem energie, spojené s dalšími aspekty, jako je například zvýšené pocení, kterému sice neumíme zabránit, ale díky skvělým materiálům, které používáme na naše termo prádlo, umíme pot odvést od pokožky do dalších vrstev oblečení. Víme totiž že se chcete při sportovních aktivitách cítit komfortně, a proto jsme pro vás připravili na https://www.c-store.cz/TERMOPRADLO-c59_0_1.htm zajímavou nabídku funkčního prádla pro individuální potřebu každého z vás.
Žena oblečená do sportovní podprsenky s bundou přes rameno

HALOVÉ SPORTY A FITNESS-zde naleznete elastické chladivé prádlo, které rychle schne a využijete ho i při pobytu venku v teplejších dnech. Naleznete zde ergonomicky střižená trička s vsazenými, nebo raglánovými rukávy a také modely bez rukávů. U mnoha modelů převládá použití různých struktur materiálů, dle potivých zón.
ACTIV-pro velkou pohybovou zátěž venku. Pro toto prádlo je použita pletenina polyesterového vlákna se vzduchovými kanálky odvádějícími přebytečné teplo i pot od těla.
WARM-do chladného počasí, pro sporty jako lyžování, nebo pěší turistika uvítáte prádlo, s obsahem vlny, polyesteru, polyamidu a elastanu. Opět zde naleznete různý počet struktur u materiálů, zajišťujících odvod potu a pohodlný pohyb dovolují nejenom raglánové rukávy, ale u mnohých modelů také bezešvé provedení.
Muž v bílém nátělníku stojící zády k objektivu
Veškeré prádlo je snadno udržovatelné a díky rychle schnoucí úpravě téměř ihned po vyprání znovu použitelné. Nezanedbatelná je i jeho nízká hmotnost, což ocení každý sportovec.
Vybírejte ze široké nabídky sportovních podprsenek, kalhotek, boxerek, nátělníků, spodek a triček pro obě pohlaví, včetně kategorie junior. Vybírejte zajímavé a designově perfektně zpracované prádlo, které bylo navrženo ve spolupráci s evropskými sportovními týmy a jehož funkčnost se snažíme neustále zdokonalovat.