13.7.2019


Okolí Lednicko-valtického areálu patří k nejvyhledávanějším lokalitám jižní Moravy. Tato oblast toho má rozhodně spoustu co nabídnout, dominuje jí však novogotický zámek pocházející ze 16.století, který představuje jeden z mnoha důvodů, proč sem ročně proudí desetitisíce turistů. Mezi další výhody této oblasti patří nádherná příroda, všudypřítomné vinice, hojné vinné sklípky a vysoká pravděpodobnost výborného počasí. Chtěli byste se sem i vy vydat na prodloužený víkend, anebo na krásnou dovolenou?
květiny s Lednicí v pozadí
Sehnat hotel v Lednici není úplně jednoduchý úkol. V okolí zámeckého areálu se totiž nenabízí až tak moc ubytovacích jednotek, které by připadali v potaz. Jižní Morava je poseta zajímavými apartmány, penziony a dalšími možnostmi ubytování, jenže sehnat kvalitní nocleh přímo v centru Lednice mohl být dříve poněkud oříšek. Dnes zde však můžete využít profesionální služby moderního hotelu v Lednici, tedy hotelu Galant.
prostřený stůl se sklenkami od vína
Hotel Galant nabízí pro své hosty spoustu benefitů, mezi hlavní patří:
– Výborná poloha, kdy budete bydlet asi sto metrů od zámeckého areálu, tedy přímo v srdci Lednice
50 moderně vybavených pokojů, kdy si budete moci vybrat ze tří cenových kategorií
– Luxusní wellness zahrnující vířivku, saunu a bohatou nabídku masáží
Gurmánský a degustační zážitek, díky přítomnosti vyhlášené restaurace a tradičního vinného sklípku
Nápomocný, přátelský a sympatický personál, který s vámi vyřeší jakýkoliv problém
Parkování na oficiálním parkovišti hotelu, zdarma Wi-Fi připojení, možnost cestovat se svými čtyřnohými mazlíčky a mnoho dalších výhod, které vám zpříjemní pobyt…

Okolí lednického zámku je velmi žádanou lokalitou, pokud tedy víte, že se sem chystáte na dovolenou či prodloužený víkend, neváhejte si zarezervovat ubytování dopředu. Je totiž dost pravděpodobně, že jen několik dní či týdnů před vaším plánovaným pobytem, by už mohlo být pozdě.