11.8.2019

Mnoho dětí si v určitém věku už přeje prožít narozeninovou oslavu ve velkém stylu a ve společnosti všech, kteří ho mají rádi. Uspořádat ji však není vůbec jednoduché, protože její příprava je náročná – rovněž jako vymýšlení dokonalého programu.
V současné době však máte neuvěřitelně moc příležitostí k tomu, jak zorganizovat oslavu narozenin Praha JumpPark i pro vaše dítě tak, aby byla úspěšná, neopakovatelná a po všech stránkách výjimečná.
A to i díky atrakcím, jakými jsou trampolíny, kterým děti nepochybně podlehnou.dort narozeninový.jpg

JumpPark je skvělé místo na večírek

Udělejte vašemu dítěti radost a vezměte ho na místo, kde se nudit nebude. Jeho kamarádi, všichni rodiče a vaše rodina si den v trampolínovém parku užijí naplno a přesně v takovém duchu, jaký se k oslavě pro dítě hodí.
Velká škála skákacích atrakcí, různých disciplín, sportů, ale i volného stylu zaujme děti různé věkové kategorie a osloví i rodiče, kteří se jí zúčastní.

Přístup na atrakce pro všechny

Potěšit vás jako dospělých může i skutečnost, že si veškerou zábavu na trampolínách můžete užít s vašimi dětmi. Přístup na trampolíny není váhově ani věkově omezený a tím pádem nepřijdete o žádný úsměv na tváři v den, kdy vaše dítě bude pociťovat radost, spokojenost a zábavu, která mu je blízká.dítě na trampolíně.jpg

Párty se vším, co k ní patří

Po každém programu, který je zábavný, dobrodružní, ale i fyzicky náročný, je potřeba si odpočinout a posílit se jídlem a pitím. V naší občerstvovací zóně nalezete řadu menšího pohoštění, pití různého druhu a všichni společně si zde můžete nakrájet a pochutnat na dortu, který si s sebou přivezete.
Takovou nabídku rozhodně neodmítejte a udělejte oslavu pro vaše dítě se vším, co k ní patří.
Při jakémkoliv problému vám pomůže trenér, který vám bude asistovat s přípravou vaší oslavy a rovněž děti zabaví i na trampolínách, kde jich naučí mnoho zajímavých kousků ke skákání.