28.4.2023

Beauty box, česky něco jako krabička krásy, se na trhu objevil teprve nedávno. Základní princip je úplně jednoduchý. Zaregistrujete se na webové stránce, vyplníte svoje kontaktní údaje a preference, a na vaši adresu každý měsíc přijde na míru sestavený balíček plný novinek ze světa módy a kosmetiky. Platíte za každý balíček jednotlivě a předplatné můžete kdykoli zrušit, takže se nemusíte bát, že byste se nedoplatili. Jakmile ale jednou začnete, už nejspíš nebudete chtít přestat. Proč? Balíčky jsou totiž vysoce návykové.
kosmetika na stole
Nejen, že budete u kamarádů a kamarádek za znalkyni, ale vyzkoušíte si výrobky, které byste si naslepo nikdy nepořídila, a přitom jsou skvělé. Používáte už mnoho let jeden a ten samý parfém, a nechce se vám naslepo kupovat nový? Tohle je skvělá příležitost, jak vykročit ze své komfortní zóny.
Beauty box může být i fantastickým dárkem, který bude dělat radost dlouhou dobu.
 
Zásilky nejsou ale určené jen pro zkušené odbornice, ale I pro ty, co se ve světě líčidel a oblečení teprve rozkoukávají. Umožní vám totiž si nezávazně zkusit, co vám vlastně sedí. Ke spoustě balíčků je připojený i návod, jak s produkty zacházet, takže pokud jste so například vždycky chtěla zkusit tekuté linky, možná budete mít štěstí tady. Díky tomu, že o sobě dopředu zadáte pár údajů, máte jistotu, že vám líčení bude sedět.
 různé štětečky
Ačkoli nejčastější jsou beuaty boxy s kosmetikou, ale narazit můžete například i na zásilky s oblečením nebo šperky. Bojíte se, že budete mít příliš mnoho věcí? Není nic jednoduššího, než se domluvit v partě, a obsah boxu si jednoduše rozebrat. Na každého tak vyjde jedna nebo dvě věci měsíčně, a to už se přece dá, ne? A pokud stále ještě nejste přesvědčena, jak skvělé beauty boxy jsou, tak pomyslete na to, že nepoužité produkty můžete dál darovat jako individuální dárky. Takže vlastně děláte radost nejen sobě, ale I všem okolo.